40кб

Наша адреса:
м.Київ,
вул. Кирилівська 126/2

Графік роботи:
Пн - Сб: 09:00 - 20:00
Неділя: вихідний

Контактні телефони:
(044) 468-31-36
(067) 332-45-19 (viber)

Наша пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми в соцмережах:
facebook   instagram

Записатися на прийом

2.jpg

Поради та статті

 

Методика правильного чищення зубів:
1) Покладіть головку зубної щітки під кутом 45 градусів до лінії ясен;
2) Чистіть зуби круговими рухами по напрямку від ясен до вершини зуба (нижні зуби від низу до верху, верхні зверху вниз);
3) Ретельно чистіть кожен зуб;
4) Жувальні поверхні верхніх і нижніх зубів чистіть круговими рухами;

 

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА ЗУБІВ – це необхідна процедура, яка допоможе позбавитися від відкладень і стане дієвою профілактикою пародонтозу, карієсу та інших захворювань. Наша стоматологія має сучасну базу необхідного обладнання для проведення якісної гігієни зубів.
В КІСС професійна чистка проводиться із застосуванням найновішої апаратури – ультразвукового обладнання, содоструйного пристрою AirFlow та спеціальних поліруючих щіток і паст.

Схема проведення професійної чистки зубів:

 

Щоб ваша зубна щітка не стала шкідливою, обов'язково давайте їй просохнути в проміжках між використаннями. На зубних щітках можуть знаходитися патогени, грибки та бактерії, які з часом можуть швидко розмножуватися.
Кожного разу після чищення промивайте зубну щітку під сильним напором води та зберігайте її у вертикальному положенні, щоб вона провітрювалася.
Щоб запобігти передачі через зубні щітки вірусів грипу і застуди, стежте за тим, щоб ваша зубна щітка не торкалася інших. У цьому випадку звичайний тримач зубних щіток з окремими комірками – це прекрасна інвестиція у здоров’я Вашої родини.

Як часто потрібно міняти зубну щітку?

Механічно очистити всі міжзубні проміжки вельми складно, тому щоб не перестаратися з використанням зубної щітки чи нитки і не травмувати ясна занадто завзятим чищенням, бажано використовувати ополіскувач. Він може виконувати як гігієнічну, так і лікувальну функцію.

Чому ополіскувачі можуть нашкодити?

Стан коренів зубів, кісткової тканини щелепи, каналів, наявність кісти зуба або запальних процесів під пломбою, коронкою неможливо визначити одним лише візуальним оглядом стоматолога.
Залежно від симптоматики лікар може призначити один з видів рентгенографії: дентальний знімок, панорамний знімок, комп’ютерна томографія.

Дентальний рентгенівський знімок виконується на одному або декількох зубах (до 4-х) і дозволяє оцінити:

 

Якщо протягом 20-30 хвилин після їжі чи навіть після чашки кави людина береться за щітку, то власноруч допомагає кислотам руйнувати свої зуби. Про це повідомляє The Daily Mail.

Після їжі кислоти в’їдаються в нашу зубну емаль та дентин. Чищенням у "неправильний" час ми заганяємо їх іще глибше, прискорюючи псування зубів.

"Чистячи зуби, ви можете фактично заштовхувати кислоту глибше в емаль та дентин", - наголосив президент Товариства загальної стоматології, доктор Говард Р. Гембл.

Дослідники виявили: найбільше зуби страждають, якщо їх почистити протягом півгодини після вживання солодкого напою, який, так би мовити, "роздягає", демінералізує їх.

"Зроблено висновок, що задля захисту дентину до чищення зубів повинно пройти щонайменше 30 хвилин після ерозивної атаки", - підсумували науковці.

Тому зранку зуби чистити краще до сніданку, або, принаймні, не хапатися за щітку відразу після їжі.

 

 

Ерозія емалі зубів — це стертість емалі зуба, яка часто супроводжується підвищеною чутливістю до подразників. Існує дві теорії виникнення ерозії емалі: кислотна і механічна.

Механічна ерозія обумовлена тертям емалі абразивними речовинами і жорсткими щітками. До такої ерозії часто призводять домашні методи відбілювання зубів (чистка зубів пастами, які в складі містять кислоти і агресивні абразивні частинки, використання для чищення зубів лимонної кислоти, соди, активованого вугілля тощо).

Кислотна ерозія може бути викликана частим вживанням кислої їжі (соки, фрукти, солодкі газовані напої, які містять ортофосфорну або лимонну кислоту в якості консервантів).

Лікування ерозії емалі залежить від ступеня ураження. Спочатку потрібно з’ясувати причину ерозії. Якщо причиною стала неправильна гігієна, корегують гігієну порожнини рота (заміна зубної щітки на більш м’яку, підбір зубної пасти, що містить фтор). Рекомендують після вживання кислої їжі полоскати ротову порожнину водою. Стоматолог також може призначити вітаміни та кальцій. При поверхневому пошкодженні емалі добре допомагає фторування зубів. При глибокому ураженні емалі варто її відновити: це може бути здійснено за допомогою реставрації зуба фотополімерним матеріалом або вінірами.

 

Діастема - щілина між різцями верхньої(найчастіше) або нижньої щелепи.
На певному етапі розвитку, перед заміною молочних зубів на постійні, діастема вважається віковою нормою. Але вона може також зберігатися і після прорізування постійних зубів.

Причини появи діастеми

Діастема може з'являтися в результаті розбіжностей зубів внаслідок товстої низько прикріпленої вуздечки верхньої губи або ж у результаті зменшеного розміру коронок зубів (мікродентія). Також причинами появи діастеми можуть бути шкідливі звички (смоктання пальця, губи, сторонніх предметів) і порушення прикусу. В старшому віці діастема з'являється, як правило, внаслідок перевантаження передніх зубів через втрату бічних.

Варіанти лікування

 

Під час лікування зуба, ураженого карієсом, а також під час пломбування кореневих каналів стоматологи КІСС використовують кофердам.

Кофердам (латексна завіса) – це спеціальне еластичне полотно, яке встановлюють для ізоляції порожнини рота від робочої зони (зубів, з якими працює лікар).

Завдяки повній ізоляції зуба до нього забезпечується хороший доступ і огляд, а попадання рідин (слини, крові), навпаки, відсутнє. В результаті забруднення «робочого поля» мікроорганізмами, що викликають карієс, неможливе.
Також збільшується адгезія пломбувального матеріалу до зуба за рахунок сухості робочої поверхні, що гарантує довгий термін служби пломби.

Латексна завіса оберігає людину від вдихання пилу при свердлінні зуба, а також проковтування різних розчинів, наприклад, для очищення та дезінфекції кореневих каналів.
Знижується імовірність розвитку алергічної реакції на різні медикаментозні засоби при лікуванні зубів.

Завдяки скороченню часу роботи лікаря зменшується втома жувальних м’язів і щелепи, відсутні пересихання порожнини рота і зменшується блювотний рефлекс.

 

В першу чергу потрібно встановити причину неприємного запаху. Він може бути пов'язаний з низкою загальних захворювань, але, як підказує практика, дуже часто неприємний запах з рота ( в медичній термінології - галітоз ) є наслідком проблем у власне ротовій порожнині. Щоб його усунути необхідно дотримуватись наступних правил :
Чистити зуби щіткою двічі на день за допомогою антибактеріальної зубної пасти із вмістом фтору
Користуватися зубною ниткою для видалення залишків їжі
Щодня чистити поверхню язика щіткою або спеціальною ложкою
Проводити професійну гігієну ротової порожнини мінімум раз на 6 місяців
Одне із нещодавно опублікованих досліджень показує, що чищення зубів та язика у поєднанні з використанням зубної нитки значно зменшили кількість епізодів кровоточивості ясен, а також знизили скарги на галітоз за період близько двох тижнів.
Запорука чистого, свіжого подиху - правильно підібраний режим регулярного догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах і виконання рекомендацій, які дає Ваш стоматолог у Вашій конкретній ситуації.

Якщо ви ретельно виконуєте всі правила гігієни ротової порожнини, а неприємний запах все ж присутній, зверніться до лікаря!

Замовити зворотній дзвінок

Введіть Ваш телефон

Введіть номер телефону!



Залишити відгук або запитання

Поле не заповнене

Поле не заповнене

Please write a subject for your message.

Поле не заповнене

Поле не заповнене